KONST / Litografier / Färglitografier 15682023
nr 1568 2023
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Yttermått inklusive ram: 38x69, färglitografi, yttermått inklusive ram: 46x65 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:19:10
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin